Arapça Özel Ders

Arapça Özel Ders

Eğitimin yeri, isteğe bağlı olarak kurs yerimizde ya da yerinizde olabilir. Dünya üzerinde en eski yazılı metinlerde kullanılan dillerden biri olan Arapça, köklü ve değerli bir dildir. Arapça özel ders, Arapçayı kısa zamanda etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Lisan Eğitim Arapça Dil Okulu’nda amaç ve hedef odaklı olarak verilen eğitimler, Arapça Bire Bir Eğitim Yöntemi ile desteklenmekte ve öğrenciler eğitim danışmanlarımız tarafından yönlendirilmektedir. Öğrencinin dille iletişimini önemseyen Lisan Eğitim Arapça Dil Okulu, öğrenme aşamasında kişinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak özel ders programları hazırlamaktadır.

Arapça özel ders programları hazırlanırken öğrencinin dil seviyesi ve dille kültürel bağları dikkate alınmaktadır. Arapça özel ders bire bir eğitimlerinde, öğrenci ve öğretmen iletişimi dersin ve öğrenmenin çok daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Eğitim ekibimiz alanında uzman, Arapça dili ve kültürüne hâkim yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır.  İstanbul’un Fatih şubesinde yoğun olarak katılımın olduğu Lisan Eğitim Arapça Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Arapça dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

Arapça Özel Ders Programları için Lisan Eğitim Arapça Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Şirket Merkezinde Eğitim

Şirket talepleri doğrultusunda şirket merkezinde eğitim verilmektedir. Eğitim süresi boyunca kullanılacak tüm yazılı dökümanlar ücretsiz olarak sağlanmaktadir.

Eğitim planları ve hedefler şirkete eğitim öncesi sunulmakta ve şirket yetkilisine eğitim süresince düzenli olarak raporlamalar yapılmaktadır. Derslerdeki eğitimin verimi açısından öğrenci sayısı maksimum 15 kişi olmaktadır.

Kurs içi Eğitim

Yerimizde eğitim almak isteyen şirket çalışanları icin istenildiği takdirde sadece onlara özel sınıflar oluşturulabilmektedir. Ayrıca şirket personeli dil okulumuzun diğer öğrencileri ile aynı sınıfı paylaşabilirler. Her iki seçenek için de başlangıçta seviye tespit sınavı uygulanması gerekmektedir. şubelerimizde eğitim alan şirket personeli için, her ay düzenli raporlamalar yapılarak şirketlerinin yetkili birimlerine iletilir.

Arapça, Dil kursu, Arapça kursu, Arapça tercüme, Arapça Aöf, Dil eğitimi, Arapça lisan, Lisan eğitim, Arapça öğren, Dil kursu, Pratik arapça, Arapça metodu, Online kurs, Aöf ilahiyat