Bireysel Arapça Eğitimi

Bireysel Arapça Eğitimi

Bireysel Arapça Eğitimi kişinin kapasitesine göre uygulanır.Arapçayı ne amaçla öğrenmek istiyorsa o doğrultuda eğitim verilir.Öğrenme alışkanlıklarına göre en hızlı şekilde Arapça öğrenmesi sağlanır.Arapça Eğitimi dilediği ortamda ve dilediği saatte sunulur.Kalıplara ve gramere sıkışıp kalmadan konuşma odaklı Arapça öğretilir.Arapçada en iyi öğretmenler kursiyerin ayağına gelir.Ana dili Arapça olan eğitmenler her yapılan hatada düzeltme yaptırarak kişinin en kaliteli Arapça eğitimini almasını sağlar.

Bireysel Arapça eğitimi kesin sonuç verir;

Arapçayı öğrenmek için denemediğiniz yöntem kalmadı mı? Bireysel Arapça eğitimi almadıysanız hala denemediğiniz garantili bir eğitim yöntemi duruyor demektir.

Daha ilk dersten Arapça konuşmaya teşvik eden bireysel Arapça eğitimleri, adım-adım Arapça öğreten ve bunu sürekli konuşturarak yapan verimli ve etkili bir eğitim şeklidir. Konuşma ve telaffuz bakımından hiçbir sorun yaşamayacağınız bir Arapça eğitimi almak istiyorsanız tercihiniz bireysel Arapça eğitiminden yana olmalıdır.

Bireysel Arapça Dil eğitiminde asıl amaç, kişinin kendi istediği doğrultuda,uygun görülen program sayesinde dil seviyesini ilerletmektir. Bireysel dil eğitimimiz Pratik Arapça konuşabilme, anlayabilme ve yettiği kadar gramer üzerine dayanmaktadır.

Bunu yaparkende önce kişilerin Arapça konuşabilme yetileri geliştirilmekte, aynı zamanda bu pratik dili konuşurken gerekli hafif dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Kişi pratik olarak Arapça konuşma, Arapça yazma ve Arapça anlama kabiliyeti kazandıktan sonra, isteğe bağlı olarak gelişmiş dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Hayata yeni başlayan bir çocuğun konuşurken dilbilgisi bilmeden dile hakim olabilmesi gibi, yeni bir dil öğrenen yetişkin de bizim için aynıdır. Boş bir sayfaya yeniden çok güzel bir biçimde yazı yazar gibi, Arapça'yı  sunuyoruz.

Pratik Konuşma Kalıpları İle Öğretme;

Arapça kalıplar ile öğrenciye öğretilir. Öğrenci en kısa zamanda bu kalıplar ile cümle kurulmasını öğrenir.

Günlük dilde sık kullanılan kelimeler:

 
Türkçe
Okunuş
Arapça
Evet
neam
نَعَمْ    
Hayır
لا
Teşekkür ederim
şukran
شُكْرًا
Bir şey değil.
afven
عَفْوًا
Afedersiniz.
min fadlik
مِنْ فَضْلِكَ
Özür dilerim.
âsif
آسِفْ
Çok teşekkür ederim.
Şukran cezilen
ُشكْرًا جَزِيلًا
Günaydın
Sabahul hayr
صَبَاحُ الْخَيْرِ
İyi akşamlar
Mesaul hayr
مَسَاءُ الْخَيْرِ
Hoş geldiniz.
Ehlen
اَهْلاً
Allah’a ısmarladık
güle güle
Measselâme
مَعَ الَّسلَامَةِ
Su
مَاءٌ
Ekmek
Hubz
خُبْذٌ
Taksi
taksi
تَاكْسِي
 

Arapça, Dil kursu, Arapça kursu, Arapça tercüme, Arapça Aöf, Dil eğitimi, Arapça lisan, Lisan eğitim, Arapça öğren, Dil kursu, Pratik arapça, Arapça metodu, Online kurs, Aöf ilahiyat