Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim

In-house (Şirket içi) Eğitimler 
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda  konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.  Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır.

 

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler 
Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler.

Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut Arapça durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

Kapalı Grup Eğitimler 
Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir. 

Şube İçi Eğitimler 
Şirket personeli standart Arapça Eğitim Akademisi sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye  ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS)

Arapça artık hem iş dünyasında hem de sosyal hayatta olmazsa olmazlar arasındadır. Bir çok şirket kurum ve firma Arapça dil bilgisini iyi kullanan adaylara öncelik tanımaktadır.Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS) sadece şirketlere özel programlanmıştır.Kurumsal seviye tespit sınavını şirketlerin ihtiyaçlarına göre, uzman kadromuz ve profesyonel öğretmenlerimizle birlikte, sizler adına bizler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavında adayların dil bilgisini, kelime haznesini, Arapça okuma, Arapça yazma, anlama ve Arapça konuşma becerilerini belirleyip şirketlere ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Lisan Dil Eğitim Kurumlarının eğitim kalitesini farklı kurumlara taşıyabilmeyi hedefleyen eğitimlerimiz, İstanbul içinde her geçen gün artan taleple devam etmektedir.

“Aracı dilsiz eğitim” metoduyla, pratik ve bol etkinliğe yer verilerek uygulanan kurumsal eğitimlerimiz Arapçanın eğlenirken öğrenilebilir bir dil olduğunu göstermektedir.

Kurumlardan gelen talep doğrultusunda belirlenen farklı ders saatlerinde insan kaynağı sağlayan kurumumuz, sahadaki akademik koordinatör aracılığı ile dersleri düzenli olarak takip etmekte, yaşanabilecek olan muhtemel aksaklıklara anında ve yerinde müdahale ile çözüm bulmaktadır. Farklı yaş gruplarına göre farklı müfredatların takip edildiği kurumsal eğitimlerimizde ortak sınavlar ve etkinlikler düzenlenmekte, öğrencileri dil öğrenim süreçleri kurumlara belli periyotlarda raporlanmaktadır.

Lisan Eğitim Arapça Dil Kursu, bu eğitimler kapsamında İstanbul genelinde otuzu aşkın noktada, bin öğrenciye yaklaşan yerinde hizmet vermektedir.Katılım sağlayamayan öğrencilerimize de, alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadromuzla birlikte kendi istedikleri mekânlarda aynı kalitede hizmet sunulabilmektedir.

 

Arapça, Dil kursu, Arapça kursu, Arapça tercüme, Arapça Aöf, Dil eğitimi, Arapça lisan, Lisan eğitim, Arapça öğren, Dil kursu, Pratik arapça, Arapça metodu, Online kurs, Aöf ilahiyat