Lisan Eğitim olarak amacımız sizlere AÖF sınavları ve diğer sınavlar hakkında en doğru en güncel bilgileri sunmak ,ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz AÖF, AÖF testlerini ve AÖF sınavlarını sitemizde göstermektedir.

af-kayt

 ARAPÇA'YI KORKULACAK DERS OLMAKTAN ÇIKARDIK...

  Arapça Bilmenize Gerek Kalmadan Soruları Kolay bir Bir şekilde Anında Çözmek...

  Bu anlamda hem çalışmak hem de üniversite okuyarak diploma sahibi olabilmek birçok  kimse için kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendiriliyor.

  Açık Öğretim Fakültesi ( AÖF ) İlahiyat Önlisans Arapça derslerini çok zevkli ve kolay haline getiren " EŞVAK BEHjET " Arapça sınavları korkulacak ders almaktan  çıkardık" dedi.

 Dersler: Açık öğretim yöntem ve teknikleri kullanılarak her yaştan ve her eğitim düzeyinden kişilerin anlayabileceği basitlik ve açıklıkta verilmiş,kolay ve zevkli bir öğretim sağlanmıştır.

 KONU ANLATIMI:

  Öğrencinin hiç bir şekilde Arapça dilini bilmediği takdirde ; Lisan Eğitim Kurumu olarak öğrencinin nasıl soru çözeceğini , püf noktalarını ve uyması gereken kurallar Uzman ve Arap asıllı hocalarımızla öğrencinin sınavda en iyi şekilde geçmesini garantiliyoruz.
Diğer kaynaklardan farklı olarak anlamsızca ezberletmek yerine, neden ve niçinleri belirtilerek her şeyin tam ve doğru olarak öğrenilmesi sağlanmıştır. Özellikle  gramer konuları verilirken şekil, şema ve kalıplar kullanılarak anlatım desteklenmiş ve kolaylaştırılmış, öğrenim daha zevkli bir hale getirilmiştir.