Lisan Eğitim olarak amacımız sizlere AÖF sınavları ve diğer sınavlar hakkında en doğru en güncel bilgileri sunmak ,ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz AÖF,AÖF testlerini ve AÖF sınavlarını sitemizde göstermektedir.

af-kayt

Lisan Arapça Eğitim sizlere çok sayıda örnek AÖF Sınav Soruları ve AÖF Arapça Deneme sınavları sunmaktadır.AÖF ARAPÇA Soru Bankası geçmiş yıllarda çıkmış AÖF ARAPÇA soruları ve AÖF ARAPÇA hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm bilgiler ücretsiz olarak verilmektedir.,

Lisan Arapça Eğitim sizlere ÖSYM tarafından belirlendiği tarihten itibaren AÖFARAPÇA Sınavı ne zaman olacak bildirmektedir.Sitemizi düzenli olarak ziyaret ederseniz yeni gelişmelerden ,güncel haberlerden  ( AÖF ile ilgili son haberlerden )ve Üniversite veya açık kaynaklar tarafından yayınlanan AÖF ARAPÇA  sorularından haberdar olabilirsiniz.

Yeni sistem ve yeni sınav takviminde AÖF İlahiyat Önlisans Açıköğretim müfredatı da baştan aşağı yenilenerek yeni ders kitapları oluşturulmuştur. Sınavlarda başarı olmak üzere sizlere destek olmak amacıyla 1. Sınıf ve 2. Sınıf Arapça destek Aöf ilahiyat derslerimiz yeni kitaplardaki konular ve işleniş sırası esas alınarak çok rahat ve net bir şekilde kavramanız ve sınavda başarılı olmanız hedeflenmiştir.

Aöf  1.Sınıf ders kitapları:

 Aöf Arapça 1.Dönem 10 üniteden oluışmaktadır.

Aöf Arapça 2. Dönem 10 üniteden oluşmaktadır.

 

Aöf  2.Sınıf ders kitapları:

Aöf Arapça 3. Dönem 10 üniteden oluşmaktadır.

Aöf Arapça 4. Dönem 10 üniteden oluşmaktadır.

  

AÖF Arapça  1. Sınıf

AÖF 2013 Arapça  I – Güz Dönemi  Ara  Sınav

AÖF 2013 Arapça  I – Güz Dönem Sonu Sınavı

AÖF 2014 Arapça  II –Bahar Dönemi Ara Sınav

AÖF 2014 Arapça  II- Bahar Dönem Sonu Sınavı

AÖF Arapça  2. Sınıf

AÖF 2013 Arapça  III – Güz Dönemi  Ara  Sınav

AÖF 2013 Arapça  III – Güz Dönem Sonu Sınavı

AÖF 2014 Arapça  IV –Bahar Dönemi Ara Sınav

AÖF 2014 Arapça  IV- Bahar Dönem Sonu Sınavı