Yurtdışında Arapça Eğitimi Ürdün'de mükemmel eğitim programları

Yurtdışında Arapça Eğitimi

Kampanyanın ilk durağı Olan LİSAN EĞİTİM DANIŞMANLIĞI'da yoğun ve etkili bir eğitim süreci sizi bekliyor. İsterseniz sıfırdan başlayın veya ileri seviyede ARAPÇA bilgisine sahip olun, LİSAN EĞİTİM DANIŞMANLIĞI size ÜRDÜN' de mükemmel eğitim programları hazırladı. Çoğu öğrenciye sıkıcı gelen dil bilgisi kurallarını başlangıçta ikinci planda tutarak, motivasyonunuzu en üst düzeye çıkaran etkinliklerle kısa zamanda ARAPÇA iletişim kurmanızı sağlamayı amaçlıyor.

Anadili ARAPÇA olan öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu, dünyadaki en ileri dil eğitimi yöntemlerini kullanarak sizi kısa sürede yurtdışına çıkmaya hazır hale getirecek.Alacağınız eğitimle yurtdışına çıkmaya hazır olduğunuzu siz de hissedeceksiniz. Şimdilik ÜRDÜN'de devam eden yurtdışı eğitim programına katılacaksınız.

ARAPÇA konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerinizi hayal edemeyeceğiniz kadar geliştireceksiniz. Anadili ARAPÇA olan bu ülkede 1 ay sürecek eğitim sürecine hazır olun. Yalnız dil eğitimi alarak, sadece ders saatlerinde değil günün her anında ARAPÇA'yı kullanma fırsatını bulacaksınız. Sokakta, kafelerde, alışveriş yaparken çevrenizdeki insanlarla ARAPÇA konuşmak, reklamları, gazete ve dergileri okumak, aldığınız eğitimi bire bir hayatın içinde kullanmanızı, TÜRKÇE değil, ARAPÇA düşünmenizi sağlayacak. 1 aylık yurt dışı eğitiminizin ardından TÜRKİYE'ye döndüğünüzde ARAPÇA bilginizin yanı sıra kendinizde ve hayata bakışınızda çok büyük değişiklikler fark edeceksiniz.


KONAKLAMA:

Öğrencilerimiz içinde her türlü eşyası olan son derece konforlu evlerimizde konaklayacaklardır. Her bir evde 2 kişi kalacaktır. Evin içerisinde 24 saat sıcak su vardır. Her türlü malzemesi temiz ve yenidir ve mutfak ihtiyacı için her türlü mutfak malzemesi mevcuttur.


DİL EĞİTİM PROGRAMI:

Dil okulumuzda haftanın 5 günü 5 saat ARAPÇA pratik eğitimi şeklinde olacaktır. Bunun haricinde öğrencilerimiz devamlı halkla iç içe olacağından devamlı pratik konuşma fırsatı bulacaklardır.


TURİSTİK GEZİ:

Haftanın 5 günü dil eğitimi,2 günü de staj eğitimiyle yorulan öğrencilerimiz haftanın 1 tatil gününde AKABE'yi tanıyacaklardır. Hz.Musa'nın karşıya geçtiği Kızıl Denizi, Salih Peygamberin yaşadığı kayaların içine yapılan evleri PETRA'yı, Hz.Lut Peygamberin yaşadığı ölüdeniz gibi dünyaca ünlü yerleri gezme imkanı bulabileceklerdir..

Arapça, Dil kursu, Arapça kursu, Arapça tercüme, Arapça Aöf, Dil eğitimi, Arapça lisan, Lisan eğitim, Arapça öğren, Dil kursu, Pratik arapça, Arapça metodu, Online kurs, Aöf ilahiyat